DREWMET
Krzysztof Bisaga
34-220 Maków Podhalański
ul. Wolności 129
tel.: +48 33 877 39 85
tel./fax: +48 33 877 31 75
tel. kom. +48 502 096 945

allegro@drewmet.com.pl

 


Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo wskazówki dotyczące wysyłki i zapłaty za zakupiony towar. Towar wysyłamy w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (dotyczy wyłącznie dni roboczych od pon - pt) Wszystkie podane ceny są cenami brutto, na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Uwaga. Paczkę prosimy koniecznie sprawdzić przy odbiorze w obecności kuriera. Jeśli przesyłka jest uszkodzona prosimy jej nie odbierać lub sprawdzić ewentualne uszkodzenia w obecności kuriera. W przeciwnym wypadku reklamacje nie będą uznawane.

Zakupione na naszej aukcji towary wysyłamy firmą kurierską UPS. Możliwa jest również wysyłka mniejszych przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możliwy jest również odbiór własny w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
Koszty przesyłki są podane przy każdym wystawianym towarze

Bez sęków, solidnie wykonane meble tylko u nas.
Dbamy o każdy szczegół - mamy 22 lata doœwiadczenia

Nie wierzysz? Sprawdź w prosty sposób... Zapytaj innego sprzedającego np. czy szuflady wewnątrz są lakierowane - to najprostszy test jakości i solidności wykonania - my dbamy nie tylko o wygląd zewnętrzny ale i o szczegóły, których nie widać - nie mamy nic do ukrycia. Takich mebli nie kupisz u nikogo innego.

Serdecznie witamy na aukcji internetowej firmy DREWMET z Makowa Podhalańskiego.

Zajmujemy się produkcją mebli od ponad 22 lat. Firma DREWMET to duży zakład produkcyjny, wyposażony w nowoczesne maszyny renomowanych firm, zatrudniający doświadczoną kadrę pracowników.

Produkujemy meble oraz szeroką gamę galanterii z litego drewna sosnowego i bukowego. Nowoczesne maszyny do obróbki drewna, lata doświadczenia i wykwalifikowani pracownicy - to wszystko jest gwarantem najwyższej jakości naszych mebli i wyrobów drewnianych. Stosujemy również najnowocześniejsze technologie uszlachetniania drewna - wyłącznie ekologiczne lakiery oraz olejowoski Livos na bazie naturalnych składników.

Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem, są synonimem solidnego wykonania, bezkompromisowych rozwiązań i najwyższej jakości wyrobów z litego drewna sosnowego, bukowego.
Współpracujemy z wieloma sieciami sklepów i salonów meblowych na terenie całego kraju. Nasze meble i wyroby eksportujemy również do: Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, Szwecji. Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy.

Obecnie, w odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów indywidualnych, uruchamiamy sprzedaż internetową poprzez allegro.pl. Serdecznie zapraszamy do zakupów.


WZORNIK KOLORÓW

Nasze meble dostępne są w następujących kolorach:
- dąb
- olcha
- brąz
Możliwe również połączenie z rattanem.

Naturalny
Olcha
Dąb
Brąz

 

Nasz zakład produkcyjny

 
 
 
 
 
 

strony www